O firmie

Premium Stock Jesteśmy hurtowym  dystrybutorem  stoków magazynowych luksusowych i ekskluzywnych produktow.
Nasza firma oferuje oryginalną, wysokiej jakości markową odzież w KLASIE : PREMIUM.. LUX. ORAZ  EKSKLUSIVE ponadto oferujemy: buty ,torebki, wysokiej jakosci bieliznę i różnego rodzaju akcesoria w tym również zegarki,okulary,biżuterię itp... wszystko w  przystępnych cenach. Stawiamy na wysoką jakosć oferowanych produktów i stale ją poszerzamy. współpracujemy z wieloma sklepami online i biznesami modowymi.

Premium Stock to autentyczność, solidność i nowoczesność.
Gwarantujemy Ci autentyczną odzież od przodujących marek na rynku. Zwracamy uwagę na wybór i dystrybucję produktów, wybierając najlepszych zarówno dostawców, aby zagwarantować autentyczność produktów, jak i weryfikując klientów, którzy rejestrują się na naszej stronie, aby zapewnić, że dystrybucja odbywa się profesjonalnie i uczciwie.

Podkreślamy wagę długoterminowego partnerstwa, dlatego naszym największym celem jest zapewnienie wszystkim naszym klientom miłej obsługi i wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania. Gorąco zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem sprzedaży i omówienia wszystkich szczegółów.
 
Premium Stock narodziło się z chęci zrewolucjonizowania i wzbogacenia świata outletu.
Od 2009 roku z powodzeniem dystrybuujemy markową odzież w rózne zakątki świata.Nasz asortyment jest uwielbiany przez wiele firm i noszony na całym świecie.

Premium Stock - autentyczność, niezawodność, ewolucja...
Gwarantujemy Ci autentyczną odzież najpopularniejszych marek na rynku, możesz wybierać swoje stocki z szerokiej gamy. Zwracamy uwagę na dobór i dystrybucję produktów.

Często odnawiamy nasz katalog, wprowadzając różne nowe oferty i promocje przez cały sezon. Bez względu na to, czy jesteś firmą o ugruntowanej pozycji, młodą firmą, czy osobą prywatną, która chce zaistnieć, służymy Ci naszym doświadczeniem i wiedzą.

Kupują u nas bez wyjątku wszystkie firmy komercyjne w przypadku pierwszych zakupów weryfikujemy daną firmę. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny na infolinię serwisową.

kontakt w języku angielskim - tel. angielski.  + 48 535-452-125 whatsapp ,viber ,telegram
e.mail: [email protected]


kontakt w języku polskim - tel. polski.  + 48 535-452-125  whatsapp ,viber ,telegram
e.mail: [email protected]


kontakt w języku rosyjskim - tel. rosyjski. + 48 724-332-030 whatsapp ,viber ,telegram
e.mail: [email protected]


 
*Należy pamiętać, że niektóre marki mają silne ograniczenia sprzedaży.
 
*W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt podając dane: kraj, nazwę   firmy, osobę kontaktową i kraj docelowy.
 
* Wszystkie nazwy i znaki towarowe są zastrzeżone i są własnością producentów i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
 
srdecznie zapraszamy do zakupów


Premium Stock

HURTOWNIA OUTLET - PREMIUM and EXCLUSIVE BRANDS

 

do góry
{nocache:f48b716db3ee9edc48ab0a664db63bc3#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl